Gumijas zābaku paplātes stiprās un vājās puses

Ne visi automobiļu īpašnieki ir pazīstami ar bagāžnieka nodalījumiem, taču tas nenozīmē, ka jums tie vispār nav vajadzīgi. Gumijas bagāžnieka nodalījums jo īpaši piedāvā daudz praktisku priekšrocību gan jums, gan jūsu transportlīdzeklim. 

Gumijas paplātes var aizsargāt jūsu automašīnas bagāžnieku no dažādiem nevēlamiem priekšmetiem. Jums nebūs jāuztraucas par netīru apavu, slapju apģērbu un dārza darbarīku ievietošanu automašīnas bagāžniekā, ja jums palīdzēs uzticams bagāžnieka paliktnis. 

Gumija ir viens no visizplatītākajiem un populārākajiem materiāliem, no kuriem tiek izgatavoti auto bagāžnieku paliktņi. Tā parasti ir labākā izvēle augstas satiksmes intensitātes un komerciālā vidē. Taču, pirms iepērkaties pēc gumijas auto bagāžnieku paliktņiem, vispirms vajadzētu uzzināt …

Viss par atgūšanas siksnu un vilkšanas virvi

Pastāv izplatīts maldīgs priekšstats par reģenerācijas siksnu un vilkšanas virvi, un vairumā gadījumu šie divi izstrādājumi tiek pārdoti kā vienādi produkti. 

Taču, lai gan reģenerācijas un vilkšanas siksnas var izskatīties ļoti līdzīgas, tām ir raksturīgas iezīmes un mērķi, kas tās atšķir vienu no otras.

Galvenā atšķirība starp abām ir tā, ka vilkšanas siksnai abos galos ir lieli metāla āķi, kas paredzēti piestiprināšanai pie važas un vilkšanas punktiem. No otras puses, atkopšanas siksnās šādus āķus nevar atrast.…

Cik ilgi ir riepas derīgas?

Riepas, kas nespēj veikt savu darbu, nebūs par labu jūsu automašīnai. Galu galā, jūsu riepas ir vienīgais, kas stāv starp jūsu automašīnu un ceļu. Tas ir iemesls, kāpēc jūsu riepām jābūt vislabākajā stāvoklī, lai jūs varētu būt pārliecināti par savu drošību, kā arī parūpēties par citu autovadītāju drošību.

Bet galvenais jautājums ir, cik ilgi riepas ir derīgas? 

Godīgi sakot, tas ir ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Vidējais riepu komplekts var ilgt 4 līdz 5 gadus vai 60 000(96,000 km) līdz 75 000(120,000 km) jūdzes. 

Tomēr ir vairāki svarīgi faktori, kas var ietekmēt jūsu riepu kopējo kalpošanas laiku. …

Pēdējās izmaiņas lapā:

Vietnes karte: